Strona startowa
Akcesoria - Ogrzewania niezależne

Ogrzewania postojowe Eberspracher

Nigdy więcej zamarzniętych szyb!

Ogrzewania Eberspaecher pracują niezależnie od silnika. Włączane są przy pomocy cyfrowego zegara lub zdalnego sterowania. Dzięki nim w samochodzie jest przyjemnie ciepło już w momencie wsiadania. Lód i śnieg na szybach zostaje stopiony i szyby nie zamarzają ponownie. Silnik jest w pełni gotowy do startu. Z ogrzewaniem postojowym w samochodzie zimne pory roku mijają komfortowo, pewnie i zdrowo.

Eberspaecher ma w swojej ofercie optymalne rozwiązanie dla każdego pojazdu: ogrzewania powietrzne i wodne o mocy grzania od 850 do 35 000 W.

Specjalne rozwiązanie oferujemy użytkownikom samochodów na olej napędowy z silnikami wysokoprężnymi, w których producent zamontował DOGRZEWACZ Hydronic: zestaw rozbudowujący.

Przy jego pomocy DOGRZEWACZE produkowane przez Eberspaecher, montowane fabrycznie w tego typu pojazdach, mogą przy niewielkim nakładzie kosztów zostać rozbudowane do ogrzewania postojowego.

Ogrzewanie powietrzne

Szybkie ogrzanie kierowcy i ładunku

Ogrzewania powietrzne Eberspächer pracują niezależnie od silnika i własnego systemu ogrzewania pojazdu. Zasysają chłodne powietrze z wnętrza lub z zewnątrz pojazdu, ogrzewają je i wdmuchują do wnętrza pojazdu. Mogą być montowane zarówno w kabinie, jak i w bagażniku lub pod samochodem. Cyfrowy zegar pozwala zaprogramować godziny włączenia, a zdalne sterowanie włącza i wyłącza ogrzewanie z odległości do 600 m.

Ogrzewania wodne

Ciepło dla wnętrza pojazdu i silnika

Ogrzewania wodne HYDRONIC firmy Eberspächer pracują niezależnie od silnika. Oferują podwójną korzyść: podgrzewają wnętrze pojazdu i silnik. Są montowane w komorze silnika i integrowane w układ chłodzenia.

Energia cieplna uzyskana ze spalania paliwa w ogrzewaniu jest odbierana przez wymiennik ciepła samochodu i poprzez kanały powietrzne samochodu przekazywana do jego wnętrza. Reszta ciepła w układzie chłodzenia podgrzewa silnik. Cyfrowy zegar umożliwia zaprogramowanie godzin włączenia ogrzewania, a zdalne sterowanie włączanie i wyłączanie ogrzewania z odległości do 1000 m. Dodatkową korzyścią jest funkcja wietrzenia latem.