Strona startowa
Rozwiązania dla branż - Pogotowie energetyczne

Od profesjonalistów dla profesjonalistów:

Wykonujemy zabudowy na potrzeby służb energetycznych na bazie różnych podwozi, również z wykorzystaniem terenowych. Nasze kilkuletnie doświadczenie w tej branży oraz ciągła współpraca z użytkownikami pozwala nam na udoskonalanie naszych adaptacji.

Odwiecznym problemem tej branży był bezpieczny i łatwy w użytkowaniu bagażnik do przewozu drabin. Drabina w pojeździe energetycznym jest w ciągu jednego dnia nawet kilkanaście razy używana bez względu na warunki atmosferyczne.

Uważamy, że znaleźliśmy optymalny bagażnik – wprowadzając z początkiem 2008 roku do naszej oferty produkty firmy Rhinowww.bagaznikidodrabin.pl). Do dnia dzisiejszego wyposażyliśmy w te bagażniki Pogotowia Energetyczne z terenu całego kraju, produkt cieszy się bardzo dobra opinią ze względu na bezpieczeństwo i prostotę obsługi oraz jego funkcjonalność.

Poszczególne adaptacje w zależności od zakresu prac poszczególnych jednostek różnią się od siebie, dzięki elastyczności naszego produktu jesteśmy w stanie dopasować zabudowę nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.