Strona startowa
Produkty - Globelyst M

Globelyst M – o jedno pokolenie do przodu
Wyznaczanie standardów na jutro już dziś-to jest to co osiągnęliśmy z naszym nowym systemem Globelyst M. Jesteśmy teraz jeszcze bardziej skupieni na badaniach i rozwoju naszych systemów. Ostatni system zabudowy Sortimo jest dopracowany w każdym szczególe.

Globelyst M jest stworzony według sprawdzonych projektów Sortimo gdzie wszystkie elementy-począwszy od aluminiowej kratownicy aż po systemy walizkowe i BOXX- są w pełni kompatybilne z systemami Sortimo. Niezliczona ilość kombinacji umożliwia jeszcze większe możliwości w projektowaniu Twojej zabudowy samochodowej. Globelyst M jest skoncentrowany na mieszance nowych materiałów, które pomagają zminimalizować wagę netto całej zabudowy. Pozwoli to na zmniejszenie kosztów paliwa oraz wpłynie na ochronę środowiska.

Innowacyjność
Dekady doświadczenia jako wiodący producent i dostawca zabudów samochodowych nauczyły nas myśleć na przód- i robimy to nieustannie odnosząc sukcesy. Globelyst M jest połączeniem nowości technologicznych wraz z nowoczesnym wyglądem i oferuje innowacyjne i przemyślane rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających. Globelyst M łączy nowoczesny wygląd z inteligentnym połączeniem metalu, plastyku oraz włókien złożonych. Poszczególne rodzaje materiałów są używane tam gdzie najlepiej spełniają swoje funkcje. W ten sposób byliśmy w stanie zmniejszyć wagę netto zabudowy bez konieczności zmniejszania stabilności systemu oraz bezpieczeństwa. eleganckie i jasne kolory podkreślają lekkość nowego wyposażenia. Jedną z innowacji w systemie Globelyst M jest ProSafe- system wiązań połączony z prętami załadunkowymi zabudowy Wraz z nową klapą przesuwającą półkę na długie długie elementy wykonaną z lekkiego materiału z włókien złożonych jeszcze łatwiej można zamontować. Dzięki ulepszonej ergonomii, szuflady i półki wysuwalne mogą być obsługiwane jednym ruchem dłoni. Klapa półki zabezpiecza duże ładunki, które można później bardzo łatwo wyjąć. Systemy S-BOXX również uległy modernizacji i teraz są jeszcze bardziej elastyczne i wydajne w pracy.

Wytrzymała lekka konstrukcja
Sortimo dba o ochronę środowiska i wykorzystywanie surowców wtórnych. Dlatego właśnie Nowy system Globelyst M stworzony jest z trwałych i lekkich materiałów. Dzięki optymalnej mieszance stali, aluminium i włókien złożonych waga netto zabudowy mogła zostać zmniejszona do minimum. W porównaniu do innych dostępnych zabudów jesteśmy w stanie zmniejszyć wagę zabudowy aż o 30%. Lekka konstrukcja kratownicy z aluminium zdecydowanie obniża zużycie paliwa w Twoim samochodzie. Nie tylko pozwala to na zmniejszenie kosztów, ale także wpływa na ochronę środowiska. Emisja CO2 z samochodu jest także znacznie zmniejszona. W dodatku Nowy Globelyst M składa się z materiałów, które w 100% nadają się do powtórnego użytku: aluminium, stal oraz plastyk wysokiej jakości.

Jakość wykonana w Niemczech
Przemysł samochodowy wymaga mądrych rozwiązań, innowacji i najwyższej jakości. Dlatego większość prestiżowych producentów samochodowych polegają na wiodącym producencie zabudowy. Globelyst M Jest kolejnym powodem, aby postawić na Sortimo. Jako lider na rynku priorytetem dla Sortimo jest nie tylko innowacja, ale także nieustanne dążenie do utrzymania najwyższej jakości. Nasze motto: »Inni mogą być tańsi, ale nigdy lepsi« odzwierciedla wybitną jakość wszystkich produktów Sortimo, które zostały przetestowane wiele razy przez niezależnych ekspertów. Nasi eksperci w dziedzinie badań i rozwoju nowych rozwiązań technologicznych zapewniają, że wszystkie nasze produkty wyprzedzają o krok potrzeby rynkowe. Wyselekcjonowane materiały są najnowszej generacji i są bardzo odporne na zużycie oraz niezwykle trwałe. Skomplikowana ergonomia i bezpieczeństwo to dodatkowe elementy, które odróżniają nasze produkty od innych w ciężkich warunkach warsztatowych. Wszystkie nasze prace, począwszy od analiz i rozwoju aż po produkcję, wykonywane są w jednym miejscu. Dzięki temu przekazywane informacje są precyzyjne i najwyższa jakość »Made in Germany« jest zachowana.

Opis produktu
System Globelyst M jest efektem długotrwałych prac nad stworzeniem systemu zabudowy samochodowej, w której wszystko jest »dopięte na ostatni guzik«. Dzięki modularnemu wyglądowi i możliwości niezliczonych kombinacji każdy zakątek Twojego auta zostanie wykorzystany i zagospodarowany. To wprowadzi nie tylko porządek w Twoim wyposażeniu, ale także znacznie podniesie wydajność i bezpieczeństwo w Twojej codziennej pracy. System Globelyst M jest dopracowany pod kątem optycznym i funkcjonalnym-zarówno zabudowy na załadunki, regały jak i szafki, półki, systemy szuflad, .......oraz walizki i systemy L-BOXX. Nasz innowacyjny materiał pozwala na utrzymanie wagi netto na najniższym poziomie i stabilność na najwyższym. Elegancja i jasne kolory podkreślają lekkość tego wyposażenia.

Globelyst M – nowy system zabudowy od Sortimo

Sortimo - Mobilny asortymen
Sortimo - oryginalne akcesoriaGlobelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M Globelyst M