Fiat

Zabudowa warsztatowa Fiat Ducato — precyzja przede wszystkim


W swojej ofercie posiadamy zabudowy do samochodów marki Fiat. Nasze innowacyjne doposażenia pojazdu to akcesoria, które nie tylko są ergonomiczne, ale i odporne na warunki atmosferyczne. Charakteryzują się one wysoką funkcjonalnością. Produkty są skierowane dla osób, które chcą zagwarantować sobie dużą i ergonomiczną przestrzeń ładunkową. Korzystając z usług firmy, nasi klienci mogą liczyć na możliwość doposażenia i rozbudowy zabudowy w miarę rosnących potrzeb podczas eksploatacji. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się zabudowa warsztatowa Fiat Ducato. Zarówno w przypadku tej marki, jak i innych modeli, oferujemy kompleksowe rozwiązania na zamówienie. Każdego, kto oczekuje wysokiej jakości zabudowy warsztatowej modeli takich jak Ducato, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zabudowa warsztatowa Ducato i innych modeli Fiata, to usługa, w ramach której dbamy o zachowanie maksimum funkcjonalności, wygody i ładowności. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam opracowywać najlepsze rozwiązania dla potrzeb transportowych klienta. Tym, co charakteryzuje nasze usługi, jest przede wszystkim precyzyjne wykonanie. Poszukujesz specjalistycznych, wygodnych i kompatybilnych komponentów do Fiata Ducato, Fiorino lub Scudo? Tak szeroka oferta akcesoriów w połączeniu z profesjonalnym montażem, sprawia że zabudowa warsztatowa Ducato i innych wersji dostawczych to oferta w najwyższym standardzie.

Globelyst to:

  • funkcjonalność
  • bezpieczeństwo
  • nieograniczony wachlarz możliwości adaptacji (nie jesteśmy ograniczeni wymiarami zabudowy modułowej)
  • innowacyjny system montażu, brak konieczności przewiercania podłogi w Państwa nowym samochodzie w celu zamontowania zabudowy!
  • mniejszy ciężar własny zabudowy poprzez zastosowanie profili aluminiowych jako konstrukcji nośnej zabudowy
  • bardzo wszechstronny program akcesoriów
  • większa stabilność, wytrzymałość i funkcjonalność od systemów zabudów warsztatowych II generacji
  • możliwość doposażenia i rozbudowy zabudowy w miarę rosnących potrzeb podczas eksploatacji
  • dla wybranych wersji modeli Ducato i Scudo możemy zaproponować Państwu zabudowę w standardzie MaxxiSpaceFrame, minimalizującą ingerencję w karoserię pojazdu podczas montażu wyposażenia!

Razem możemy pracować efektywnie, szybciej, a przede wszystkim bezpieczniej!

www.fiatprofessional.pl

FIAT Doblo

Galeria 1

Galeria 2

FIAT Ducato

Galeria 1

Galeria 2

FIAT Fiorino

FIAT Scudo