Globelyst4

Globelyst4

Zabudowa warsztatowa Globelyst4 to mnogość konfiguracji, wytrzymałość i intuicyjny układ.

Globelyst4 – zawsze dobre rozwiązanie!

Planowanie układu i montaż zabudowy oparte na indywidualnych potrzebach

Globelyst4 wprowadza do transportu organizację, bezpieczeństwo i buduje strukturę przestrzeni ładunkowej. Inteligentnie zorganizowany system pozwala na niezakłóconą pracę i przez to przyczynia się do codziennego wzrostu wydajności. Profesjonalne doradztwo dotyczące Zabudowy gwarantuje dopasowanie jej idealnie do potrzeb klienta, co przekłada się na najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej Twojego samochodu. Szeroki wybór akcesoriów i zestawów mobilnych spełnia wymagania każdej pracy. Zintegrowany system transportu ładunku ProSafe dostarcza szybkiego i prostego w użytkowaniu zabezpieczenia transportowanych towarów.

Łatwość dostosowania.

Łatwość dostosowania i personalizacja są tym co Globelyst4 wyróżnia. Układ zabudowy w przestrzeni ładunkowej jest całkowicie dopasowywany do potrzeb klienta


Zintegrowany system transportu ładunku

System ProSafe może być zintegrowany bezpośrednio ze stelażem, dzięki czemu można szybko i pewnie zamocować ładunek


Akcesoria dedykowane

Bogata różnorodność akcesoriów pozwala dostosować twoją zabudowę do potrzeb odpowiadających twojej branży.

Zabudowa warsztatowa Globelyst 4 – gotowa na każde wyzwanie

System organizacji przestrzeni ładunkowej Globelyst 4 zapewnia wysoki poziom indywidualizacji i dostępności do przewożonych narzędzi i materiałów. Organizacja zabudowy gwarantuje indywidualną przestrzeń dla każdego przedmiotu.

SR-Boxxy

Przechowuj małe elementy w szybko dostępnych, wysuwanych kuwetach z przezroczystym frontem.

Półki i szuflady

Nie zostawiają żadnej przestrzeni niewykorzystanej, choć same nie zabierają wiele miejsca. Półki i szuflady Sortimo dostarczają porządek i bezpieczeństwo.

T-Boxxy G i L-BOXXy G/G4

Utrzymuj przejrzysty wgląd na małe elementy. Mobile T-Boxxy G i L-BOXXy G/G4 z systemem wewnętrznych przegródek, pomogą Ci tego dokonać.

Podnoszona klapa

To rozwiązanie sprawdza się do przewozu większych i cięższych przedmiotów, które dzięki temu mają swoją bezpieczną przestrzeń transportową.

Perforowana płyta narzędziowa

Ściana regału wykonana jest z perforowanej, aluminiowej płyty, do której można przymocować wiele akcesoriów i narzędzi. Taki sposób mocowania daje nam dostęp do nich bez potrzeby wchodzenia do pojazdu.