SR 5

SR5 – system maksymalnej produktywności

Dzięki SR5, Sortimo stworzyło system zabudowy warsztatowej perfekcyjnie zorganizowanego miejsca pracy na najmniejszej możliwej przestrzeni. System ten jest przeznaczony dla wszystkich branż i można go łatwo konfigurować online.


SR5 – piąta generacja systemu zabudowy warsztatowej Sortimo

Dla maksymalnej wydajności systemu, można go konfigurować samemu online.
Wraz z inteligentnym systemem zabudowy warsztatowej, Sortimo otworzyło nowy rozdział w kwestii zakupu i utylizacji swoich produktów.
SR5 można konfigurować i zamówić bezpośrednio na platformie MySortimo. System można uzupełnić o indywidualne etykiety produktów używając etykiet MySortimo lub grafiki MySortimo.


Kompatybilne z BOXXami i walizkami

BOXXy i walizki Sortimo są idealnym rozwiązaniem dla bezpiecznego i zorganizowanego transportu narzędzi, maszyn, materiałów i małych przedmiotów. Mogą one być z łatwością zintegrowane z półkami zabudowy używając plastikowych prowadnic lub systemu MultiSlides. Dzięki temu narzędzia, maszyny, materiały i małe przedmioty mogą być transportowane na miejsce pracy w zorganizowany i bezpieczny sposób.


Kompatybilne z systemem mocowania ładunku ProSafe

Wielokrotnie testowany system mocowania ładunku ProSafe umożliwia szybkie i profesjonalne mocowanie przewożonego ładunku. To jest jedyny system mocowania ładunku, który jest identyczny dla: oryginalnych punktów mocowania ładunku pojazdu, szyn transportowych na ścianach i w podłodze, profilach regałów oraz bagażników dachowych.


Kompatybilny z produktami innych producentów

Sortimo, z myślą o swoich klientach, otworzyło swój produkt na produkty innych producentów. Na przykład, nową walizkę Hilti można w pełni zintegrować z system SR5. L-BOXXy wszystkich producentów narzędzi również są w pełni kompatybilne z tym systemem.

Całościowe rozwiązanie kwestii przewożenia ładunków

Zabezpieczenie ładunku i rozwiązania podpodłogowe

SoboPro & SoboPro słupek ograniczający

Podłoga SoboPro jest kompatybilna ze wszystkimi produktami ProSafe i oferuje rożne możliwości mocowania ładunku dzięki uniwersalnym punktom mocowania ProSafe. SoboPro jest niezwykle wytrzymała, odporna na uderzenia oraz atrakcyjna cenowo. SoboPro jest idealnie docięcia do kształtów pojazdu i nie wymaga się wiercenia podłogi pojazdu. SR5 w najbardziej popularnych konfiguracjach może być bezpośrednio przykręcane do podłogi SoboPro.


Szuflada XL Jumbo jako rozwiązanie podpodłogowe

Sprzęt ciężki i materiały mogą być łatwo transportowane w szufladach Jumbo, która mieszczą się pod podłogą, na której stoją regały. Inteligenta konstrukcja szuflady Jumbo gwarantuje duże zdolności załadunkowe i ergonomię.