Pogotowie energetyczne

Wykonujemy zabudowy na potrzeby służb energetycznych na bazie różnych podwozi, również z wykorzystaniem terenowych. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży oraz ciągła współpraca z użytkownikami pozwala nam na udoskonalanie naszych adaptacji oraz odpowiedni dobór komponentów. Odwiecznym problemem  tej branży był bezpieczny i łatwy w użytkowaniu bagażnik do przewozu drabin. Drabina w pojeździe energetycznym jest w ciągu jednego dnia nawet kilkanaście razy używana bez względu na warunki atmosferyczne. Uważamy, że znaleźliśmy optymalny bagażnik – obecnie proponujemy naszym klientom bagażniki firmy Gentili (www.bagaznikidodrabin.pl).

Do dnia dzisiejszego wyposażyliśmy w te bagażniki Pogotowia Energetyczne z terenu całego kraju, produkt cieszy się bardzo dobra opinią ze względu na bezpieczeństwo i prostotę obsługi oraz jego funkcjonalność.

Poszczególne adaptacje w zależności od zakresu prac poszczególnych jednostek różnią się od siebie, dzięki elastyczności naszego produktu jesteśmy w stanie dopasować zabudowę nawet dla najbardziej wymagających  użytkowników.

Od roku 2019 wprowadziliśmy do naszej oferty dedykowane kontenery do pojazdów pickup dla służb energetycznych. W swojej ofercie mamy kontenery aluminiowe jak i wykonane z tworzywa sztucznego.

  • -name